Prisijunkite prie mūsų

Esame paprastų, atvirų ir praktiškų žmonių komanda. . Mus visus vienija įkvepianti vizija: kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Šios vizijos įgyvendinimas priklauso nuo mūsų vertybių, kuriomis bendrai vadovaujamės.

Mes tikime žmonėmis ir siekiame optimistiškai žvelgti į save ir savo darbą. Tikime įvairove, lygybe ir įsitraukimu, nes tai padeda suprasti pirkėjus ir vienas kitą.

Esame kuklūs, neformalūs, taupūs ir rūpestingi, tačiau taip pat tvirti, drąsūs, smalsūs ir ryžtingi. Tai yra vos keli žodžiai, apibūdinantys, kas esame mes ir ko mes ieškome. Mums geriausiai sekasi, kai galime būti savimi ir tuo pačiu metu vadovautis IKEA vertybėmis. Todėl pirmiausia priimdami naujus darbuotojus kreipiame dėmesį į vertybes, o tik tada – į kompetenciją ir patirtį.


Ieškome talentų, kurie vadovaujasi tokiomis pačiomis vertybėmis ir stengsis padaryti viską, kad pirkėjas būtų patenkintas. Mes suteikiame kiekvienam galimybę mokytis, augti ir tobulėti, pasinaudojant pažangiausiomis technologijomis.

Siekiame, kad mus įvertintų ir rekomenduotų kaip puikią vietą dirbti. Norite prie mūsų prisijungti? Savo gyvenimo aprašymą (CV) atsiųskite el. pašto adresu atranka.kazluruda@inter.ikea.com