IKEA Industry

IKEA Industry yra didžiausia medinių baldų gamintoja pasaulyje. Kartu su partneriais pagamina visą IKEA produkciją.

IKEA Industry jungia 39 gamybos padalinius 8 šalyse: Kinijoje, Vengrijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Slovakijoje, Švedijoje ir JAV. Bendras darbuotojų skaičius skirtinguose IKEA Industry gamybiniuose padaliniuose siekia 17 500.

Esame įsipareigoję užtikrinti išskirtinį kokybės ir kainos santykį pirkėjams. Norime būti geru pavyzdžiu visose verslo ir bendravimo su žmonėmis srityse, savo veikla daryti teigiamą poveikį planetai. Siekiame būti tvarios baldų gamybos lyderiu pasaulyje: atsakingai naudojame išteklius, ieškome galimybių gaminti daugiau produkcijos, sunaudojant mažiau žaliavų.

Dalinamės pažangiomis idėjomis ir praktine gamybos patirtimi, mąstome kitaip, kūrybiškai, ir kuriame inovacijas pasitelkdami talentingus darbuotojus. Taip užtikriname IKEA išskirtinę lyderystę namų interjero srityje. 

Daugiau apie IKEA Industry galite sužinoti čia.

Inter IKEA Group
IKEA – tai vienas prekės ženklas, daug įmonių ir dar daugiau žmonių. IKEA jungia tūkstančius darbuotojų ir šimtus skirtingų pagal franšizės sutartis dirbančių savininkų, kurie turi įmonių visame pasaulyje. Tai yra tik vienas prekės ženklas, bet jis pasiekia milijonus širdžių ir namų.

IKEA Industry priklauso Inter IKEA Group, kurią sudaro trys pagrindinės verslo sritys: franšizė, asortimentas ir tiekimas bei gamyba.

Daugiau apie Inter IKEA Group galite sužinoti čia.